איך בוחרים חברות קייטרינג?

ולמה כדאי לכם לבחור בקייטרינג שלנו

אוכל טוב ממלא תפקיד משמעותי בכל אירוע/ ערב, אין כל ספק כי בחירת קייטרינג לאירוע הוא בין התפקידים המאתגים ביותר בכל אירוע במיוחד כאר ישנן כמה חברות קייטרינג מוצעות. מארגני האירוע רוצים לבחור את המנות הטעימות ביותר, להבטיח מנות מתאימות לכל האורחים, להציג גיוון וסגנון מיוחד באמצעות האוכל ולהצליח לייצור רושם טוב על האורחים. כאשר יש אוכל טוב אף אחד מהאורחים לא יישאר רעב ובכל זאת תצליחו לסיים את האירוע עם טעם של עוד. הצעד הראשון לקראת אוכל טוב מתחיל בסינון חברות קייטרינג עד לבחירה של חברה אחת, אין זה פשוט לבחור את החברה המתאימה לכם ביותר, אנו כאן בכדי לתרום מניסיוננו ולסייע לכם.

מהי ההתמחות הקולינרית של החברה?

חברות קייטרינג נבחנות באיכות השירות, הניהול, בהיגיינה וכמובן בטעמים וטריות. כמו כל איש מקצוע אחר, גם שפים מחזיקים בתחום התמחות מסוים, לכל שף יש סגנון בישול בו הוא מומחה. בכל החברות קייטרינג שתבררו עליהם שימו לב מהן מנות הבית? מהם הקינוחים שהם מציעים? מהן המנות הפופולריות ביותר? האם יש אופציה לכשרות?

בוחנים חברות קייטרינג בהתאם לתקציב

ישנן מנות גורמה עם רכיבים יוקרתיים כמו כבד אווז או פטריות כמהין טעימות להפליא,אשר כל מארח ירצה להעניק לאורחים שלו, אך כאשר מנות גורמה מסוג זה אינן מתאימות לתקציב האירוע, מיותר יהיה לבחון חברות קייטרינג כאלו. צוות השפים שלנו מציע מנות נהדרות במחירים שווים לכל כיס, תופתעו לגלות עד כמה נתח פרגית העשוי טוב יכול להיות טעים. את החברות קייטרינג יש לבחון גם תוך התייחסות לשירות, אדיבות, מתן מענה מהיר לכל פנייה או שאלה מקצועית וכימיה אישית שלכם עם צוות השירות, הניהול והמטבח.

אנו מעודדים את הלקוחות שלנו לקחת חלק פעיל בתהליך, להביע את דעתם, להציע רעיונות חדשים להעלות שיפורים ולא לחשוש לרגע לומר את אשר על ליבם. הפידבקים אותם אנו מקבלים מהלקוחות וממארגני האירועים שלנו הם אלו מאפשרים לנו להמשיך להתפתח הלאה לתקן להתייעל ולהעניק לכם שירות טוב יותר. צוות הקייטרינג שלנו מקפיד לשמור על הסטנדרטים הגבוהים  ביותר של איכות אך גם על פתיחות מחשבתית ואוזן קשבת. הקשבה לצורך של הלקוח ולרעיונות חדשים שלו הם אלו מאפשרת לנו להרחיב את הניסיון המקצועי שלנו ובעיקר, לאתגר את צוות המטבח עם טעמים חדשים, מנות חדשות, חומרי גלם איכותיים מכל רחבי העולם וטכניקות בישול מודרניות.