חברתנו הינה חברה וותיקה הפועלת בתחום האוכל המוכן, החברה מספקת שירותי קייטרינג בדגש על אוכל גורמה אוכל כשר למהדרין ברמה הגבוהה ביותר, הן מבחינת הטעם המשובח המאפיין את המאכלים השונים היוצאים מתחת ידיה והן מבחינת טריות המוצרים.

החברה מתחייבת טריות בכל המאכלים הנעשים על ידה, דבר נוסף, כאשר אתם משתמשים בשירותי קייטרינג גורמה שלנו תוכלו להיות רגועים בכל הקשור לטעם האוכל ומראה האוכל לא סתם קוראים לנו קייטרינג גורמה.

מקור ההצלחה של הקייטרינג שלנו הוא, הוותק הרב בתחום האוכל המוכן והדרישה הבלתי מתפשרת לרמה גבוהה ומקסימלית של מנות גורמה. הראשון בסדר העדיפויות שלנו הוא הצורך שלכם, אנו מתאימים לכם את הקייטרינג על פי הסגנון היחודי שלכם כמות הסועדים קונספט האירוע במידה ויש וכל זה בארוחת גורמה.

השף הראשי שלנו, מלווה במקצועיות את הלקוחות החל משלב ההתעניינות לשלב בניית התפריט בצורה מתאימה ביותר לשביעות רצונם של הלקוחות ועד ביצוע הקייטרינג בפועל.

ההצלחה מדברת בעד עצמה..

כפי שכבר הבהרנו, חברת קייטרינג גורמה מעמידה את רצון הלקוח בראש סדרי העדיפויות, לכןאין אנו מתפלאים כאשר לקוחות עסקיי ופרטיים חוזרים אלינו שוב ושוב.

בין לקוחותינו הרבים נמנים חברות גדולות ומוכרות,כגון חברת טקסס אינסטורמנט, סאן סיסטמס, טעם וצבע, בראשית, כחול, שרונית, בראף, סאוטה, פרי הארץ, לימון אירועים ועוד.

ישנם עמותות רבות המשתמשות בשירותי הקייטרינג גורמה על בסיס קבוע, ביניהם, עמותת אח”י, בית אקשטיין, חינוך ישראלי, מעון יום לקשישים – כפר יונה, עמותת אמיתי ועוד.

רשימות אלו הן רק חלק מהארגונים השוכרים את שרותינו על בסיס יומי, ישנם עוד רבים אחרים הנעזרים בשירותינו לשביעות רצונם המלאה.

אם אתם בעלי חברה או מוסד או אנשיפ פרטיים המעוניינים להעניק את הטוב ביותר עבור העובדים/ אורחים שלכם, הגעתם למקום הנכון. חברתנו מציעה שירותי קייטינג גורמה ברמה הגבוהה ביותר אנו נשמח להעניק לכם את שירותינו המקצועיים, וכל זאת בהתאמה אישית לצרכיכם.