סושי פרטי

השפית שלנו, מסעדנית ותיקה ילידת טוקיו המתמחה במטבח היפני תגיע עד אליכם הביתה  ותבשל עבורכם את מיטב סושי ומנות יפניות מסורתיות לצד מנות מקוריות מיוחדות המשלבות פיוג'ן יפני עם המזרח התיכון בדגש על שימוש במוצרים טריים ואיכותיים.

אם תעצמו את העיניים לרגע תוכלו לחוש ברחובות יפן עם הריחות והטעמים הייחודיים. זוהי חווית בילוי בלתי נשכחת וייחודית החל מכך שתהליך בישול המנות מתבצע לעיניכם וההכנה הינה חלק מהחוויה הקולינרית.

במקום לחפש מסעדה יפנית תוכלו ליהנות מחוויה קולינארית אוריינטלית ואיכותית שלא תשכחו בשילוב הנוחות של הבית הפרטיות ללא לחץ, חנייה ופקקים ובסוף יישאר לכם מטבח נקי ומסודר.

המגוון לבחירה רחב, מסנדוויץ' סושי מפנק, אינסייד אאוט, מאקי, פוטומאקי, ניגירי (דג נא המונח על אורז), קונוס טמאקי וסשימי. ניתן לבחור סושי בהרכבה אישית, הכל לפי דרישותיכם.

ניתן לבחור סוגים שונים של דגים: סלומון, טונה אדומה או ספייסי טונה , עם מגוון ירקות אורגניים טריים כמו מלפפון, עירית, גזר ואבוקדו. המגשים מגיעים עם התוספות המסורתיות: רוטב סויה, ג'ינג'ר, וואסבי, טריאקי וספייסי מיונז.

על מנת להשלים את חווית הארוחה נשלב קוקטיילים יפניים מסורתיים לצד המנות, כמו וויסקי יפני עם קולה ופרח סאקורה מיובש וכבוש מיפן שיוצר ארומה של דובדבן ונקרא צ'רי-קוק.

חווית המרחק הרחוק אבל בכלל לא רחוק אלא ממש אצלכם בבית

שף סושי פרטי מתאים לכל מי שרוצה לחוות חוויה קולינרית אישית איכותית וטעימה אצלו בבית

מוזמנים ליצור קשר וליהנות משף סושי פרטי אצלכם בבית