שף פרטי בשר אצלך בבית

חברתנו מציעה שירות  חדש ייחודי ומעניין- שף פרטי בשר, חויה של בישול פרונטלי, בבית הלקוח, על המנגל בגינה, או בתנור שבמטבח. השף הפרטי שלנו יגיע עד אליך ויעשה לך ולכל האורחים בשולחן ערב טעים, מלא בחוויות וסיפורים (אם תרצו) על בשר אמיתי, שיטות ההכנה והמתכונים הסודיים

כולנו חווינו את זה: הרגע בו כל בני המשפחה יושבים בבית וכמעט מזילים ריר נוכח המנות מעוררות התיאבון המופיעות על המרקע. בין אם מדובר בתוכנית בישול או בריאליטי בישול, ואומרים: "כמה שאני רוצה לטעום את זה"

החדשות הטובות הן שבתחום הבשר, לא תמיד יהיה פער בין הרצוי למצוי. באופן פשוט ולרוב גם לא יקר יתר על המידה, אפשר להזמין שף פרטי בשר לאירועים או סתם כשרוצים להתפנק במאכלים חד פעמיים.

אז מה ההבדל בין מנת בשר שחובבן הכין למנת בשר של שף מדופלם

ראשית, טיב הבשר. רבים יטענו כי המפתח העיקרי למנת בשר משובחת הוא חומרי הגלם, שצריכים להיות טריים ועסיסיים ככל האפשר.שף מקצועי לא רק ידע לזהות חומרי גלם שכאלה אלא גם יקפיד להשתמש בהם בצורה הנכונה ביותר.

העבודה עם הבשר עצמו צריכה להילקח בחשבון גם כן. לכל נתח יש חוקים משלו, דרגות עשייה שונות ודגשים חשובים עליהם נדרש להקפיד בדרך לביס המושלם. למי מאיתנו לא קרה שמנת הסטייק שהוגשה לנו במסעדה או באירוע הייתה לא מוכנה מספיק, או לחלופין עשויה מידי ובלתי אכילה. ככל שהשף מקצועי יותר – כך הסיכויים לתרחישים מהסוג הזה קטנים הרבה יותר.

מילת מפתח נוספת בהכנת מנות שף בשריות היא מקוריות. מנת בשר של שף יכולה להיות שונה מכל מה שלמדנו להכיר, למשל מבחינת התיבול או התוספות הנלוות. אם חוזרים לתוכניות הבישול שהזכרנו מעלה, מהן אנחנו למדים גם על כל האפשרויות האסתטיות שמאפיינות מנות, כולל מנות בשרים. מנות שף יכולות להיות כאלה שהעיצוב שלהן הוא כה מוקפד עד שהוא גורם למי שמקבל את הצלחת לומר "וואו" עוד אפילו לפני שהכניס ולו נתח אחד לפיו.

שף פרטי בשר ועל האש לאירועים עם טעם

ההצלחה של מנות בשר, בטח ובטח באירועים המוניים, איננה רק פונקציה של השף שמאחורי המנה, מוכר ככל שיהיה. חשוב להתבונן גם בכלים העומדים לרשותו מבחינת הציוד וכוח האדם. אסור לשכוח שבאירועים המוניים של מאות אורחים,קשה יותר לשים את התשומת לב המדוייקת לכל מנה ומנה. רק שף שנעזר בצוות מיומן של טבחים מקצועיים, יחד עם ציוד מתקדם שיאפשר הכנה מהירה של הבשר (מבלי שהאיכות שלו תיפגע), יוכל להעניק לאורחים את החוויה לה הם בוודאי מצפים.