שף פרטי חלבי  – שירותי שף עד הבית

יש בשלנים ויש שפים. יש אנשים שאוהבים לבשל בתור תחביב ויש כאלה שהופכים את התשוקה שלהם לבישול למקצוע של ממש. הישראלים אוהבים לאכול, מה שהביא לפתיחת עוד ועוד מסעדות שף. אך בתרבות הקולינרית  של היום ישנם שפים המציעים שירות אחר, 

שף פרטי – שירותי שף על הבית. זהו שירות שניתן על ידי מקצועני הבישול, כאלה שלמדו את המקצוע בבתי הספר לשפים ומעוניינים להציע קונספט שונה. במקום שהלקוח מגיע למסעדת השף, השף בעצמו מגיע ללקוח, עד הבית.

מופע שף חלבי הוא מופע בישול סוחף ומרהיב. במהלך המופע, השף מופיע אל מול קהל בעודו יכין את האוכל ומדבר, חולק מסודות הבישול שלו ומהחוויות הרבות שצבר במשך עבודתו כשף בארץ ובעולם. מופע שף חלבי מציע בישול מנות מורכבות ומתוחכמות שכולן מבוססות על מתכונים שהשף יצר. מופשע שף פרטי חלבי מתאים לחובבי מנות קטנות ומיוחדות, ומכיל בין היתר פוקאצ׳ות למינהן, סלטים מתוחכמים, פסטות מיוחדות, פלטת גבינות ועוד. אנו מביאים חומרי גלם איכותיים וטריים המיעים  מספקים אמינים.

אנו מגיעים לכל מקום בו תבחרו, שם אנו מתארגנים ממקמים את הציוד ועושים לכם מופע של שף פרטי חלבי כמו שמעולם לא ראיתם, כולל כמובן ארגון הארוחה הגדולה שבסוף המופע.

כמעט כמו בכל תחום בחיים אין מחיר אחיד ומדויק . יש מספר נתונים שהשף אבי מלמד צריך לדעת וגם הוא להעביר לכם כדי שיוכל לתת לכם הצעת מחיר שיכולה להתאים לכם.

הנה כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על המחיר:

איפה מתקיים האירוע והלוגיסטיקה: אם מקום האירוע רחוק ממטבח השף אז הוצאות דלק וזמן נסיעות יחושבו במחיר.

מה התאריך ? האם אתם מעוניינים להזמין ארוחת שף פרטי בתחילת השבוע או בסוף שבוע, זהו גם פרמטר המשפיע על המחיר.

ישנם במהלך השנה תאריכים מיוחדים ומבוקשים העולם יותר למשל טו באב וכד'.

מספר הסועדים והגילאים: המחיר לארוחה זוגית או לארוחה ל 10 איש הוא שונה. למשל ככל שמספר הסועדים עולה המחיר לאדם יכול לרדת.

הכי טוב כדי לקבל תשובות מדויקות הוא להרגיש חופשי ולהתקשר לשף בעצמו  ולתאר מה חיפשתם ומה מתאים לכם ולפי זה לקבל ייעוץ והצעת מחיר.