שף פרטי לאירועים קטנים- השף שידהים את האורחים

אנשים המגיעים לאירוע, היא אם מדובר באירועים גדולים או באירועים קטנים, מעוניינים בראש ובראשונה ליהנות מהאוכל ולאחר מכן מהאווירה שתהיה בו. זו הסיבה שבהזמנת שף פרטי לאירועים קטנים, יש לתת דגש על האוכל שיוגש באירוע ולהקנות את האווירה המתאימה.

ישנם כמה פרטים שחשובים לארגון לפני שמזמינים שף פרטי לאירועים קטנים כגון:

  • סוג האורחים שיגיעו
  • סוג המזון שאתם מתכננים להגיש באירוע
  • שעת האירוע
  • התקציב
  • סוג הקינוחים שיוגשו

אירועים כגון מסיבות קוקטייל ייערכו בזמן קצר יותר, בשל כך אירוע זה דורש פחות מזון והתכנון של המנות יהיה בהתאם. שף פרטי לאירועים קטנים שבאמת מיומן מגיע עם הציוד הדרוש וחומרי הגלם שיספיקו לכמות המוזמנים ולמשך האירוע, חשוב לספק את כל המידע מראש לשף ולא לנסות לחסוך. אם מדובר באירוע של עד 100 מוזמנים או כל אירוע, השילוב המנצח הוא של יין טוב עם אוכל טוב, שף פרטי לאירועים קטנים יודע את סוג היין שיש לשלב בארוחה. אם הזמנתם מאכלים חלביים מהשף הפרטי שלכם, לבטח הוא יגיע עם מבחר של יין לבן ועדין שיתאים להפליא עם האוכל החלבי.

שף פרטי לאירועים קטנים – רק אצלנו

כיום אנשים רבים נוהגים לערוך אירועים ומסיבות בסדר גודל של עד 100 מוזמנים. יש לבחור שף פרטי לאירועים קטנים אשר מתמחה בהכנת המאכלים אותם אתם רוצים, למשל מאכלים חלביים שהם קלים יותר המתאימים במיוחד למסיבות או אירועים קטנים הנערכים בשעות הבוקר או הערב. המבחר של השפים הפרטיים הוא רחב, אך מומלץ לבחור שף פרטי לאירועים קטנים, שמכין מאכלים מיוחדים בסגנון אקזוטי, צרפתי או ים תיכוני כך שתוכלו ליהנות מחוויה מיוחדת במינה.השף שלנו, בעל ניסיון רב שנים בבחו"ל ובארץ 

את המאכלים האקזוטיים החלביים, השף שנו למד באיים אלה ולמד בביה"ס הגבוה לשפים LE CORDIN BLUEלאחר מכן חזר לישראל והקים חברת קייטרינג מצליחה הערוכה לאירועים עד 100 איש. ההתמחות של השף שלנו הינה במאכלים חלביים, צרפתים וים תיכוניים עם מגע אקזוטי.