אנשים המגיעים לאירוע, היא אם מדובר באירועים גדולים או באירועים קטנים, מעוניינים בראש ובראשונה ליהנות מהאוכל ולאחר מכן מהאווירה שתהיה בו. זו הסיבה שבהזמנת שף פרטינ לאירועים, יש לתת דגש על האוכל שיוגש באירוע ולהקנות את האווירה המתאימה.

ישנם כמה פרטים שחשובים לארגון לפני שמזמינים שף פרטי לאירועים, כל סוגי האירועים כגון:

  • סוג האורחים שיגיעו
  • סוג המזון שאתם מתכננים להגיש באירוע
  • שעת האירוע
  • התקציב
  • סוג הקינוחים שיוגשו

אין צורך לטרוח, לערוך קניות,לבלות שעות על גבי שעות במטבח, לבשל ולנקות, נדרש רק להרים טלפון ולדבר עם השף שלנו, לדון בפרטי האירוע, כמה מוזמנים ומה הייתם רוצים שהארוחה תכלול ולהשאיר את כל השאר לשף פרטי. כשעה לפני האירוע השף יגיע עם שף נוסף ועם כל הציוד הנצרך והמצרכים הטריים והאיכותיים ויתחיל בהכנות.

בשעה היעודה – כשהאורחים יגיעו אתם תצטרפו אלהם ותהנו מהארוחה הטעימה והמושקעת.

אתם בוחרים את המוזיקה, אתם בוחרים את היין או הקוקטיילים, אתם בוחרים את הראשונות, העיקריות והקינוחים, כך שלמעשה בפועל הארוחה המוגשת לכם היא בדיוק מה שאתם רוצים ברמה של שף מקצועי.  יכול להיות יותר טוב מזה?

שף פרטי לאירועים זו חוייה יוצאת דופן המשאירה טעם טוב וזיכרונות מהאירוע

השף שלנו מתמחה  גם במופעי בישול מהם תוכלו גם אתם ליהנות באירוע הפרטי שלכם.

בחן ובהומור המיוחדים לו הוא יוביל אתכם בדרך קסומה של בישול, הסברים, ישתף אתכם בטיפים מעולם הבישול ויעביר לכם ערב חוויתי שלא ישכח במהרה

מתי בפעם האחרונה הבית שלכם הפך למסעדה?

כאשר אתם מזמינים את שף פרטי לאירועים שלכם לבשל אצלכם בבית כל האווירה מתחלפת, המטבח שהכרתם עד היום הופך בין רגע למטבח פס של מסעדת שף, צלחות ההגשה הצבעוניות והמיוחדות שלי, חומרי הגלם הטריים שנפרסים אל מול עינכם בסדר מופתי לפי אזורי העבודה, הירקות והירק הטרי, הבשרים/דגים, עמדת צלחות של המנות ובר היין שאני כל כך אוהב להציג בפני הסועדים.

כל הציוד הדרוש לקיום הארוחה מגיע יחד עם השף הפרטי לכם נשאר רק להנות.