שף פרטי מומלץ תוכלו לחפש ברשת האינטרנט, ברשתות החברתיות או על ידי המלצות של חברים שהתנסו בחוויה. אפשר לגגל את שם החברה ולקבל את כל המידע הנחוץ על מנת להחליט אם להזמין את השף הזה או כדאי להמיך לחפש.

להלן, כמה שיטות שניתן להשתמש בהן:

 • אפשר להתקשר אל החברה ולבקש להגיע לטעום את המנות המוצעות על מנת להיות בטוחים.
 • ניתן לשאול את המשתתפים מה כיוון האוכל שאותו הם רוצים ועל פי זה לקבוע את מי להזמין.
 • כאמור, רשת האינטרנט מספקת את כל המידע בכל נושא. אפשר לגלוש ולמצוא נושאים רבים היכולים לסייע בהחלטה.
 • נסו לאתגר את השף שלכם ושאלו אותו על סוגי מאכלים שונים. אם הוא מהסס או לא בטוח או לחילופין לא מציע מנה חילופית נראית לכם מפתה אז אולי כדאי לחפש משהנו אחר.

כשאדם מחפש שף פרטי מומלץ חשוב להתייחס למגוון פרמטרים חשובים. כדי שיעשה את הבחירה נכונה והיא תהיה הכי טובה עבורו, מומלץ להסתכל בחוות דעת של לקוחות שכבר הזמינו אות השף, איך היו החווית שלהם ועד כמה הם מרוצים.

שף פרטי מומלץ – מה צריך לבדוק?

 • חוות דעת אמיתיות– חשוב לבדוק את אמינותן של חוות הדעת והשף לא מעלה חוות דעת שקריות, יש 2 דרכים טובות לבדוק זאת:
  להסתכל באתר של השף ולבדוק תמונות אותנטיות עם לקוחות ומכתבי תודה.
  2. לגגל את שם השם ולקרוא את חוות הדעת בגוגל.
 • ותק וניסיון השף – אחד הפרמטרים החשובים ביותר שאנחנו צריכים לקחת הוא ותק וניסיון השף בתחום הקולינריה, נכון יש גם שפים שהם ללא ניסיון ויכולים לעשות עבודה מעולה, אך שף פרטי בעל ניסיון ידע להפיק לנו אירוע ברמה גבוהה, עם תפריט מיוחד ובהתאמה אישית.
 • “תיק עבודות” של השף – קודם כל, שף שמכבד את עצמו יסביר בצורה טובה ונכונה על מנות, דבר נוסף שחשוב הוא להסתכל על תמונות של המנות מאירועים, בדרך כלל התמונות יופיעו באתר של השף, או באינסטגרם. דרך התמונות נוכל לקבל רעיונות על מנות שנרצה להזמין וגם נוכל להתרשם מהיצירתיות והכישרון של השף.

 

איך נבחר שף פרטי מומלץ?

כשאנחנו מחפשים שף פרטי מומלץ לאירוע שלנו, חשוב לשים דגש על מגוון פרמטרים, מניסיון השף, חוות דעת מדויקות, תיק עבודות וכמובן שירותיות ואנרגיות חיוביות שלו.

אם חשוב לכם לקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר, עם מנות גורמה מיוחדות ותפריט מותאם אישית רק לכם, אנו מזמין אתכם ליצור קשר איתנו ונתכנן ביחד את האירוע שלכם, בחיוך כמובן.