שף פרטי עד הבית זה רעיון נפלא לכל סוג של אירוע. תחשבו על זה – במסעדות לא מקבלים את היחס האישי. והצפיפות במסעדות גורמת לאבד את השקט והפרטיות. לכן הזמנת שף פרטיעד הבית היא רעיון נפלא שמכיל בתוכו הרבה יתרונות.

כשמזמינים שף פרטי עד הבית צריך לדעת שאתם צריכים לצפות לטוב ביותר. שף פרטי מוכשר שיגיע אליכם הביתה, יכין לכם את האוכל שאתם אוהבים לפי בקשה, יתייחס לכל מנה ומנה באהבה ויקדיש את תשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר. כשמזמינים שף פרטי עד הבית אתם יכולים להיות בטוחים שהארוחה הולכת להיות ברמה גבוהה, האוכל לא רק יהיה טעים אלא יוגש אליכם כחלק משירות מיוחד, ברגעים שנוחים לכם כדי שתוכלו לארגן את הערב לפי התכניות. בנוסף לכך, תהיו בטוחים שהמנות יוגשו בצורה יפה ומעוצבת כדי שהארוחה לא רק תרגיש יוקרתית אלא גם תיראה כזאת ותוכלו לחוש באווירה מיוחדת באוויר.

המנות שיוגשו בארוחת שף עד הבית תהיה לפי הצורך שלכם, לפי סוג האירוע וכמובן לפי מה שסיכמתםעם השף מראש. תוכלו לבקש מנות מסוימות או לקבל הצעות למנות מהשף בעל הניסיון שיתאימו לכם ולערב \ יום המיוחד שלכם.

שף פרטי עד הבית כשר

כשמזמינים שף פרטי עד הבית אחד הדברים שחשובים להרבה משפחות זה עניין הכשרות. השף שלנו הוא שף שמקפיד להכין אוכל כשר וחשוב לו מאוד העניין הזה בדיוק כפי שחשוב לקהל לקוחותיו. אם אתם מקפידים על כשרות מסוימת, בבשרים למשל, חשוב לעדכן את השף שיגיע עם המצרכים המתאימים. כל התהליך של הבישול וההכנה מבוצע בצורה הלכתית מדוייקת וללא בעיות. משפחות דתיות ושומרות מסורת נוהגות להזמין את השף שלנו באופן קבוע לאירועים משפחתיים ולכל צורך מתאים.

לא כל הלקוחות שלנו שומרים באופן יום יומי על הכשרות הגבוהה ביותר. יש שמחמירים יותר, יש שמחמירים פחות. לכן אנו עובדים עם כל סוגי הכשרויות מהנמוכות ביותר ועד המהודרות ביותר בהתאם לדרישות הלקוח.