שף פרטי על האש

האירוע שלכם מתקרב, ולא תמיד יש לכם זמן וכח להתעסק עם כל נושא האוכל והגשתו לאורחים. לכן יצרנו את שירותי שף פרטי על האש, זהו פיתרון מושלם. כך תהנו גם משקט שהאוכל יוגש גם מבלי שתעמדו שעות במטבח וגם תהנו ממנות איכותיות משף מקצועי.

מה יותר טוב ממומחי בשר אמיתיים שמתפעלים את המנג לכל אורך האירוע ועד אחרון הסועדים? עבור חובבי הבשר האמיתיים, מנת בשר חייבת לכלול שף שמבין מה הוא עושה, היות ואנשים מרגישים תוך שניות ספורות באם מדובר בבשר איכותי או לא, 

שף פרטי ליצירת חוויה 

השף הפרטי באירוע שלכם, הוא שף שישמח ליצור את הקשר הנכון עם האורחים, להסביר על מנות הבשר אם אורחים מתעניינים בהן, לחייך בלי הרף ולשמוח יחד איתכם באירוע. בחירת שף פרטי תוביל לכך שהשף יהיה חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם ומהחוויה שהאורחים מצפים לה.

מעשנים בשר במקום עם שף פרטי

בתוספת של סכום מסויים, תוכלו אפילו לבקש מהשף שלכם לפתוח מעשנה במקום האירוע, כן ממש אצלכם! שזו כבר ממש חוויה בפני עצמה, היות והעישון של הבשר מתבצע במקום בעזרת ציוד ייעודי ומיוחד עבור העניין. בדרך כלל, אנשים מבלים דקות ארוכות אל מול המעשנה בניסיונות להבין בדיוק כיצד היא פועלת ומה מיוחד בה. המעשנה, עשויה להיות חלק מהתפאורה שהשף מביא עימו בכדי לעניין את האורחים ולסקרנם. צרו קשר איתנו עבור ייעוץ חינמי, דברו עם השף הפרטי שלכם בכדי לבנות תפריט ולתפור את האירוע המושלם עבורכם ועבור האורחים.